• PRODUKTER
  • Bedrift
  • BLI KUNDE
  • KUNDESERVICE
  • OM SUCOM

DIN LOKALE TJENESTELEVERANDØR

ETT SKRITT FORAN

NYHETER

DRIFTSMELDINGER

OM SUCOM AS

Selskapet

SuCom AS ble stiftet den 12.12.2000, og eies av Sunndal Energi KF, Nesset Kraft AS og Sutech AS.

Vi leverer internett, TV og telefoni til privatkunder, bedriftskunder og offentlige virksomheter i Sunndal, Nesset, Tingvoll og Rauma.

SuCom har bygd ut et stamnett basert på fiberkabel og radiolinjer med høy kvalitet og kapasitet. Vi tilbyr bredbåndsaksess til våre kunder via fiberkabel, Hybrid Fiber, ADSL og radio. 

SuCom eier 1/3 av OrkideNett AS som leverer kommunikasjonsløsninger og IT-tjenester til 14 kommuner på Nordmøre/Romsdal. Gjennom OrkideNett har vi tilgang til et stamnett som dekker deler av Romsdal samt hele Nordmøre. SuCom er tjenesteleverandør til OrkideNett AS. 

Gjennom lokal tilstedeværelse og høy kvalitet på tjenestene bidrar SuCom til konkurransekraft for regionen.

Åpningstider

Åpningstider Sunndalsøra: Mongstugata 9 (Sunndal Energi)
Mandag – Fredag: 08.00 – 16.00

Åpningstider Eidsvåg: Kråkholmveien 22 (Nesset Kraft)
Mandag, onsdag og fredag: 10.00 – 15.30
Tirsdag og torsdag:            12.30 – 15.30

Vakttelefon
Vakttelefon er forbeholdt problemer med TV eller internett.

Mandag – fredag : 16.00 – 20.00
Lørdag: 12.00 – 18.00

ANSATTE

Geir Egil Botten

Montørleder
geir.egil@sucom.no
71405515

Ketil Eide

IT-konsulent/Kundesupport
ketil@sucom.no
71405517

Gunnar Furu

Daglig leder
gunnar@sucom.no
71405501

Ole Johnny Jensen

IT-konsulent/Kundesupport
ole.johnny@sucom.no
71405518

Frank Mæhle

IT-konsulent/Kundesupport
frank@sucom.no
71405504

Geir Arve Nielsen

IT-konsulent
geir@sucom.no
71405516

Vegard Amundsen

IT-konsulent
vegard@sucom.no


Rune Balstad Sæther

IT-konsulent
rune@sucom.no
71405503

Svein Petter Vorren

Teknisk leder
svein@sucom.no
71405507

Randolf Reitan

IT-konsulent 
randolf@sucom.no

Norunn Furu

IT-konsulent 
norunn@sucom.no

Victor Hundseth

IT konsulent
victor@sucom.no
71405509

Bjørn Amundsen

IT Konsulent 
bjorn@sucom.no

Leiv Inge Røe

Telekommunikasjonsmontør
leiv.inge@sucom.no

Endre Neeraas Dahl

Telekommunikasjonsmontør
endre@sucom.no

Ottar-Arne Ribe

Telekommunikasjonsmontør
ottar-arne@sucom.no

Thomas Stangvik

Telekommunikasjonsmontør
thomas@sucom.no

KONTAKT OSS

Dersom det er noe du lurer på kan du se om du finner svar på dette under «Hjelp» på våre hjemmesider. Du kan også kontakte oss på epost, telefon eller besøke oss i våre lokaler.

Besøksadresse Sunndalsøra: 
Mongstugata 9 (Sunndal Energi bygget) 
Åpningstider: 
Man-Fre: 08.00 – 16.00

Besøksadresse Eidsvåg: 
Kråkholmveien 22 (Nesset Kraft bygget)

Åpningstider: 
Mandag, onsdag og fredag: 10.00 – 15.30
Tirsdag og torsdag: 12.30 – 15.30

Postadresse: 
SuCom AS, Mongstugata 9, 6600 Sunndalsøra 


Tlf:
 71 40 55 00 
(Man-Fre: 09.00-16.00)

Vakt-tlf: 71 40 55 10 
(Man-Fre: 16.00 – 20.00 / Lør: 12.00 – 18.00)

E-post: post@sucom.no